ana sayfa / medyumlar / Soğutma büyüsü yapan medyumlar

Soğutma büyüsü yapan medyumlar

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma büyüsü yapan medyumlar hakkında araştırma yapan ve aynı zamanda kısa süre içinde herhangi bir kişinin mutlu giden ilişkilerini bitirmek isteyen insanlar öncelikle bu konu hakkında nelere dikkat etmeleri gerektiğini tam olarak bilmelidirler. Bilindiği gibi birçok kişi farkı amaçlar ile bu işlemleri kullanmak istemektedirler.

Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılabilen soğutma büyüsü işlemleri genellikle muskalar ile yapılır ve insanlar için herhangi bir risk oluşmaması için gerekli her türlü emek verilmektedir. Hazırlanan muskaların içlerine insanların isimleri yazılmadığı gibi aynı zamanda özel dualar, ayetler ve gerek olduğu takdirde bazı özel Esma-ül Hüsna’lar yazılmaktadır.

Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemlerin etkilerine giren kişiler genellikle hiçbir şey hissetmedikleri gibi aynı zamanda yaşanan her şey tamamen doğal karşılanmaktadır. Kısa zaman içinde tamamlanan bu işlemler ile birbirlerini çok seven ve ayrılmalarına kesinlikle ihtimal vermeyen kişiler dahi kısa zaman içinde mutlu giden birlikteliklerine nokta koyabilmektedirler.

Bu tarz işlemler medyumlar için genellikle zorlayıcı olmayan ve aynı zamanda kısa zaman içinde istenen sonuçların alınabildiği bu işlemlerde insanların medyumların bilgileri olmadan kesinlikle hareket etmemeleri gerekmektedir. Kimi zaman daha kısa zaman içinde ve daha net sonuçlar almak isteyen kişiler medyumların bilgileri olmadan kulaktan dolma bilgiler ile hareket ederek ciddi sıkıntıların oluşmasına neden olabilmektedirler.

Bu da insanların üzerlerinden istenenden çok daha ciddi ve riskli enerjilerin oluşmasını sağlayabilir. Doğal olarak durum medyumların dahi çözemeyecekleri bir hale gelebilir. Burada önemli olan insanların soğutma büyüsü yapan medyumlar ile yapacakları görüşmelere göre hareket etmeleri ve aynı zamanda istenen sonucun ortaya çıkması için sabırlı bir şekilde beklemeyi bilmeleridir. Bu durum her büyü için geçerli sabit bir kuraldır.

Bir yorum

  1. Efsun Soğutma büyüsü için medyum tavsiyesi

    Selam sevgili arkadaşlar benimde başıma olaylar gelince bende mecburen hocalara başvurmak zorunda kaldım. Eşim benden boşanmak isteyince bende medyum edis hoca ile konuşmaya başladım ve onunla birlikte hareket etmek istedim. Edis hoca bana bu konuda elinden geleni yapacağını ve beni boşanmaktan kurtaracağını söyledi. Bende edis hocama inanarak çalışmalara başladım. Bana bağlama ve aşk büyüsü işlemi yapan edis hocam sayesinde kocam 9 günde benden boşanmaktan vazgeçti ve bana deliler gibi aşık oldu. Bana adeta bağlandı ve ne istersem yapıyordu her şey bu kadar basit miydi anlamadım ama kocamı yola getiren edis hocamdan Allah razı olsun. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir