ana sayfa / aşk büyüleri / Sevgilileri ayırma büyüsü

Sevgilileri ayırma büyüsü

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Birbirlerini çok seven kişilerin kısa zaman içinde bu duygularını yok etmek ve bunu yaparken kendilerine bir şey hissettirmemek mümkündür. Bunu yapabilmek için medyumların sıklıkla yaptıkları sevgilileri ayırma büyüsü işlemleri kullanılmalıdır. Bu işlemler bu zamana kadar birçok kişinin mutlu giden ilişkilerin beklenmedik bir şekilde sona ermesini sağlamıştır. Bilindiği gibi bu tarz bir işlem yapılacağı zaman medyumlar çok farklı teknik veya nesneler kullanabilmektedirler.

Kullanılan bu nesneler her zaman için insanların kolay temin edecekleri nesneler olmayabilir. Kimi zaman insanlardan bir hayvan bedeni parçası isteyebilen medyumlar kimi zaman ise bir mezardan alınmış olan kefen parçaları da isteyebilmektedirler. Bu tamamen medyumların kullanacakları tekniklere bağlıdır ve insanlar bu nesneleri en kısa zaman içinde temin etmek zorundadırlar.

Ancak çoğu medyum bu işlemleri sadece özel bir muska hazırlayarak yapmaktadırlar. Bilindiği gibi muskalar birçok farklı amaç için kullanılan ve manevi etkileri genellikle tahmin edilenden çok daha güçlü olan işlemlerdir. Çok uzun zamandan bu yana var olan bu işlemler bugüne kadar en çok yapılan ve sonuçları da en kısa zaman içinde görülen işlemlerden biridir.

Deneyimli bir medyum bu işlemleri çok basit bir şekilde yapabilmektedir. Hazırlanan muskaların içine eklenen dualar ve aynı zamanda insanların isimleri, ayetler veya Esma-ül Hüsna’lar da bu işlemlerin sonuçlarının kısa zaman içinde ortaya çıkabilmesi için yeterli olabilmektedir.

Medyumlar bu muskalarda yazan duaları günleri belli zamanlarında düzenli olarak okumaya devam etmelidirler. Aksi takdirde istenen sonuç çok uzun zaman boyunca ortaya çıkmayabilmektedir. Bu işlemleri kullanacak olan kişiler genellikle amaçları kötü olan ve etki altına alacakları kişileri çok ciddi bir şekilde mutsuz etmek isteyen kişilerdir. Doğru bir şekilde yapılan sevgilileri ayırma büyüsü işlemlerinden sonra insanlar sevgililerine karşı olan tüm bağlılıklarını kısa zaman içinde kaybetmekte ve bir süre sonra yaşanan bu mutlu ilişkiler tamamen bitmektedir.

Deneyimli medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman insanların üzerlerinde etkileri olan başka bir manevi işleme olup olmadığını anlamak için mutlaka bakım çalışması da yapmaktadırlar.
İnsanların zarar görmemesi için en risksiz teknikleri kullanan medyumlar kimi zaman da nurani varlıklardan da yardım alarak insanların düşüncelerini istedikleri gibi değiştirebilmektedirler. Yaşanan bu değişimler insanlar tarafından asla anlaşılamadığı gibi aynı zamanda kalıcı olarak da devam etmektedir. Bu sebeple insanlar sevmedikleri bir kişinin mutsuz olmasını sağlamak için bu işlemlere yoğun bir şekilde ilgi göstermektedirler.

Bu alanda yapılan çalışmalar kimi zaman da insanları mutlu etmek veya gelecekte yaşayacakları sorunları engellemek içinde yapılabilmektedir. Örneğin bir aile çocuklarının yaşadıkları ilişkilerin kendilerini mutsuz edeceğini veya kendisine zarar vereceğini düşündükleri zaman bu işlemleri kullanarak kısa zaman içinde kendisini bu durumdan koruyabilmektedirler.

Her medyum bu işlemleri kolay bir şekilde yapabildiği gibi aynı zamanda ortaya çıkan sonuçlardan sonra her iki tarafta bir sıkıntı çekmemektedir. Ancak en deneyimli medyumlar dahi bu işlemlerin sonuçlarının ne kadar süre içinde ortaya çıkacağı hakkında kesin bir bilgi verememektedirler. Uzmanlar bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle dikkatli olmalarını ve seçtikleri medyumların doğru kişiler olduklarından emin olmalarını önermektedirler.

Kimi zaman insanları kandırmak için riskli veya sahte işlemler yapabilen sahte medyumlar bu sayede bu alana olan ilginin de her zaman azalmasına neden olmaktadırlar. Aynı zamanda bu işlemler yapıldığı zaman sonuçları takip edilmeli ve insanların zarar gördükleri anlaşılırsa hemen büyü bozma işlemleri yapılarak kısa zaman içinde yaşanan sorunlara bir son verilmelidir.

Bir yorum

  1. Sevgilileri ayırma büyüsü yapan medyum

    Geri getirme büyüsü için bende Medyum Edis hoca ile çalıştım.
    Eşim ailesine son zamanlarda çok bağlıydı. Beni resmen görmüyordu bile. Sanki hayatında ben hiç yokmuşum gibi davranıyordu bu durumdan son derece sıkılmıştım. Ne yapabilirdim ki artık bu böyle olmaz dedim kendi kendime eşimi kıskanıyordum ve ailesiyle sürekli kavga etme derecesine kadar geldik. Ailesi beni en ufak bir şeyde tehdit ediyordu yok oğluma söyleriz seni bırakır boşar kapıya koyar seni diye iğrenç tehditlerde bulunuyorlardı. Bende eşimin ailesine çenelerini kapatmaları için büyü yaptırmaya karar verdim. Medyum sitelerinde araştırmaya başladım. Geri getirme büyüsü konusunda uzman olan herkesin tavsiye ettiği Medyum Edis hocaya ulaşarak sıkıntımı dile getirdim. Edis hocam benden bilgilerimi aldı ve bana bakım yaptı. Bakım sonrasında bana eşimin ailesi tarafından eşimle aramı soğutmak için büyü yapıldığını öğrendim. Edis hocamdan bu yapılan büyü muskayı bozup eşimi geri bana bağlamasını istedim. Hocam bana 15 gün içerisinde bu sıkıntıdan kurtaracağını söyledi. Edis hocam çalışmalara başladıktan 1 hafta sonra eşim bana eskisinden daha çok ilgi göstermeye başladı. 15 gün sonunda istediğim sonucu aldım ve çok memnunum. Herkesin anlattığı kadar varmış Edis hocam. Herkes gönül rahatlığıyla çalışabilir. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir