ana sayfa / medyumlar / Sabun büyüsü yapan en iyi medyum hocalar

Sabun büyüsü yapan en iyi medyum hocalar

Sabun Büyüsü Yapan En İyi Medyum Hocalar

Sabun büyüsü işlemleri kara büyüler içinde en ciddi ve aynı zamanda en önemli olanlarından biridir. Bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilmek için kesinlikle medyumların gerekli deneyimlere sahip olması ve aynı zamanda etki altına alınan kişileri korumak için sonuçları sürekli olarak takip etmeleri gerekmektedir. Sabun büyüsü yapan en iyi medyum hocalar bu tarz işlemler hakkında talep aldıkları zaman öncelikle insanlardan etki altına alınması istenen kişiler hakkında gerekli tüm bilgileri almalıdırlar.

Aynı zamanda okunan dualar arasında sürekli olarak insanların isimlerini de anmaları gereken medyumlar ortaya çıkaracakları enerjileri doğru bir şekilde yöneterek insanların hayatlarına istedikleri her türlü etkiyi gösterebilmektedirler. Sabun büyüsü işlemlerin de amaç insanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamaktır.

Bunu başarabilmek için mutlaka tüm işlemlerin doğru bir şekilde yapılması ve aynı zamanda kesinlikle gereksiz riskler almamaları gerekmektedir. Basit bir sabun üzerine okunan dualar ile yüklenen enerjiler ile insanların kısa zaman içinde manevi baskılar yaşamaları sağlanabilmektedir.

Bu işlemlerden sonra sabunlar gizli bir yere saklanmakta ve burada mümkün olduğu kadar erimeden beklenmesi sağlanır. Eğer insanlar bu sabunları bularak imha etmez ve büyü bozma işlemleri yapmazlarsa o zaman çok daha uzun zaman boyunca ciddi sıkıntılar çekebilmektedirler.

Bu sebeple uzmanlar insanların her zaman için bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmalarını ve kesinlikle tüm adımlarını bilinçli bir şekilde atmalarını önermektedirler. Sabun büyüsü yapan en iyi medyum hocalar ile yapacaklar görüşmelerden sonra kısa zaman içinde istedikleri bilgileri elde edebilen kişiler öncelikle bu medyumların doğru seçmeli ve hiçbir zaman kendilerini kanıtlamamış olan kişilere güvenmemelidirler. Aksi takdirde bu işlemlerin sonuçlarının kendilerini de etkileyeceğini kesinlikle bilmelidirler.

Bir yorum

  1. Hazal Sabun büyüsü nasıl yapılır

    Bende bazı sebeplerden ötürü kocamla sürekli kavga etmeye başladım ve biz 8 yıllık evliyiz son 2 aydır sürekli sorunlar yaşıyor ve kavga ediyorduk. Artık anlam veremedim bunca zaman iyi olduğumuz halde birden bire bunda bir iş vardı. Bende bir hocaya bakım yaptırmaya karar verdim. Edis hoca bu konuda bana bakım yapacağını ve yardımcı olacağını söyledi. Bakımda edis hocanın dediği gibi dolapta muska çıktı ve bunu eşimin akrabasından birileri koymuş ve bunlar bizim aramızı bozmaya başlamıştı. Bizim oysa kimseyle bir alakamız yoktu ve böyle bir durumu neden ister onu bile anlamış değildim. En sonunda bende edis hocadan bu muskayı üstümüzden kaldırmasını ve bizi bu durumdan kurtarmasını istedim. bizle kimler uğraşıyor ise onları bizden uzak tutmasını istedim. Edis hoca bu konuda 16 günlük bir çalışma yapacağını ve sonrasında hayatımın daha farklı olacağını söyledi. Bende ona inandım ve 16. gün sonra yapılan çalışmalar bitti ve şimdi çok daha iyi anlaşıyor kocamla çok daha iyi zaman geçiriyoruz. Eskisi gibi olmaya başladık ne mutlu bize. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir