ana sayfa / evlilik büyüleri / İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü

Bazen yapılan büyülerin etkilerini görmek için uzun bir süre beklemek ve bunun için ciddi bir şekilde sabır göstermek gerekmektedir. Bu sebeple yapılacak olan işlemlerin türüne bağlı olarak konu hakkında bilgi sahibi olmak ve aynı zamanda medyumlardan talepte bulunurken ileride ne gibi sonuçlar ile karşılaşılacağı hakkında bilgiler toplamak gerekmektedir. İkna etme büyüsü de bu tarz bir işlem olduğu için insanlar genellikle hemen sonuç alacaklarını düşünmektedirler.

Maalesef bu tarz insanların düşüncelerini değiştirmeye yönelik işlemlerde ne kadar süre içinde sonuç alınacağını bilmek veya bu konuda garanti vermek mümkün değildir. İnsanlar her zaman olduğu gibi yaptıkları tüm işlemlerde hemen sonuca gitmek istemektedirler. Bu durum genellikle medyumları zor durumda bırakabilmektedir.

Fakat medyumlar kendilerine gelen kişilere bilgi verip bu konuda daha bilinçli bir şekilde davranmalarını belirtmelidirler. Hayal kırıklığı yaşamak istemeyen kişiler ikna etme büyüsü ile etki altına alacakları kişilerin kendi istedikleri gibi düşünmelerini sağlamak için öncelikle doğru medyumlar ile çalışmalı ve yapılan işlemlerin etkilerini görene kadar sabırlı bir şekilde beklemeyi bilmelidirler.

Bu işlem yapılırken okunacak olan dualar çok önemlidir. Ayrıca okunacak olan duaların günün hangi zamanlarında ve ne kadar sayıda okunacağını da çok iyi bilmek gerekmektedir. Bu sebeple seçilecek olan medyumların deneyimleri ve işlerine karşı olan hakimiyetleri çok önemlidir. İkna etme büyüsü gibi kolay bir büyü dahi olsa kesinlikle titiz davranmak gerekmektedir.

Bir yorum

  1. İkna etme büyüsü yapan medyumlar

    benim sevdiğim biri var 8 aydır beraberiz birimiz diyarbakır da birimiz tokatta yaşıyor daha önce istemeye geldiler işsiz olduğu için babam vermedi. şimdi artık işi gücü var güvenliği kazandı. 2 hafta sonra tekrar istemeye gelecekler bu sefer de babam uzak diyor birde epilepsi hastasıyım 9 yıldır ilaç kullanıyorum 4 senedir de çok şükür daha iyiyim seneye Allah’ın izniyle ilaçlardan da kurtulacağım.babamda bu rahatsızlığımı ve uzaklığı bahane ediyor vermem diyor ama bende mutlu olmak istiyorum babamın rızasıyla duasıyla gitmek istiyorum. sevdiğim çocuk da doğup büyüdüğü yerden çıkmak istemiyor burada daha iyi koşullarda geçiniriz diyor oda kendince haklı bende babamı ikna etmek için arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum arayışına girdim sitede ki tüm yorumları okudum diyebilirim medyum edis hocanın yorumları bana daha ayrı bir güven verdi ve kendisini aradım. anlattım bana bu konuda çok yardımcı oldu 9 günlük çalışma sonrasında babam ikna oldu Allah razı olsun edis hocamdan mutluluğumu size borçluyum edis hocam arkadaşlar gerçekten tavsiye ederim işlemleri gerçekten çok olumlu birebir yaşayan birisi olarak tavsiye etmek istedim.. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir