ana sayfa / medyumlar / Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir kişinin düşüncelerini etkilemek ve bilinçaltına etki edebilmek için yapılan büyü işlemlerin de genellikle aynı teknikler kullanılır. Bu işlemlerden biri olan gideni geri getirme büyüsü işlemleri de bu tarz teknikler ile yapılmaktadır.

Özellikle kısa zaman içinde kendilerini özleyen kişilere dönmesi istenen kişiler için yapılan bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır, kimler yapar ve ne kadar süre içinde sonuç verir gibi soruların yanıtlarını almaları gerekmektedir. Bu işlemler de genellikle muska tekniğini kullanan medyumlar aynı zamanda bu muskaların içinde insanların isimlerini de eklemektedirler.

Tabi bu tarz işlemler de muskaların mutlaka özel dualar ile de desteklenmesi gerekmektedir. Bu şekilde yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğini bilmeyen medyumlar insanlara bu konu hakkında net bir bilgi verememektedirler.


Bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler sadece muskalar ile değil aynı zamanda insanların üzerlerine musallat edilen nurani varlıklar ile de istenen sonuçların alınabildiğini görebilmektedirler. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman mutlaka fiziki emeklerini özel dualar ile de desteklemektedirler.

Ancak bu duaların mutlaka doğru bir şekilde seçilmesi ve aynı zamanda doğru bir teknik ile okunması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan işlemlerin sonuç vermesi çok mümkün olmayacaktır. Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olan ve aynı zamanda insanların mutlu olmaları amacı ile yapılan gideni geri getirme büyüsü işlemlerin de kesinlikle resmi medyumlardan başka hiç kimseye güvenmemek gerekmektedir.

Bunun için kesinlikle medyum araştırmalarına gerekli özeni göstermek ve aynı zamanda bu kişilere mutlaka gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır ve benzeri soruları sorarak en doğru adımları atmak gerekmektedir.

Bir yorum

  1. gerçek medyum hoca tavsiyeleri

    ben Selda bende daha önce çok sorunlar yaşadım ve medyum edis hocamın tarafından yaşadığım bütün sorunlardan kurtuldum. Çok şükür edis hocama ilk başlarda güven sorunu yaşıyordum ama daha sonrasında ona güvenince her şey yoluna girdi. Şimdilerde yaptığı etkili ermeni büyüsünden sonra kocam ve yaşantım çok değişti. Ben ilk defa bir arkadaşımı dinleyerek böyle bir işe kalkıştım ama iyi ki yaptım diyorum. Çünkü onun sayesinde ben derdime derman buldum. çalışmak isteyenlere gönül rahatlığı ile sizlere de tavsiye ederim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir