ana sayfa / medyumlar / Gerçek medyum hocalar

Gerçek medyum hocalar

Gerçek Medyum Hocalar

Günümüzde gerçek medyum hocaların sayıları çok az olduğu için mutlaka bu kişileri seçmek isteyen kişilerin çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Özellikle insanların beklentilerini nasıl karşılayacaklarını bilen ve bu alanda gerekli bilgileri tam olarak elde etmiş olan medyumlar her zaman için insanların birlikte çalışmak isteyecekleri kişiler olacaklardır.

Son derece önemli bir meslek olmasına rağmen halen bu alanda eğitim veren bir okul olmaması sebebi ile insanlar medyumlar hakkında çok şey bilmemektedirler. Aynı zamanda bu alanda yapılan işlemler de insanların hem ilgilerini çekmekte hem de bu alandan uzak durmak istemelerine neden olmaktadır.

Bugüne kadar birçok kişi kendilerini tam olarak geliştirmedikleri ve aynı zamanda gerekli dikkati göstermedikleri için çok ciddi sıkıntıların oluşmasına neden olmuşlardır. Bu sebeple konu hakkında bilgileri olan kişiler medyum seçimlerin de ne kadar dikkatli olmaları gerektiğini unutmamakta ve her zaman için doğru adımları atabilmek için gerekli emeği vermektedirler.

Kendilerine her türlü konu hakkında talep gelebileceğini bilen ve aynı zamanda kesinlikle bu konular hakkında işlemler yapabilmek için kendilerini çok önemli alanlar da geliştirmeleri gereken medyumlar mesleklerine karşı olan ilgilerini arttırabilmek için gerekli özeni göstermelidirler.

Birçok kişi medyum seçimlerini nasıl yapacaklarını bilmemekte ve aynı zamanda bu konu hakkında sürekli olarak uzmanların desteklerini almaktadırlar. Bu alanda kendilerini geliştirmiş olan birçok kişi özellikle insanların güvendikleri ve aynı zamanda her zaman birbirlerine önerdikleri isimler olmuştur.

Bu sebeple insanlar da sürekli olarak bu alanda kendilerini kanıtlamış ve başarılı olmuş olan bu kişiler ile çalışmak istemektedirler. Gerçek medyum hocalar ile çalışma konusundan kesinlikle taviz vermemek isteyen kişiler hangi amaçla olursa olsun kesinlikle en doğru medyumlar ile çalışmak için gerekli araştırmaları yapmalıdırlar.

2 Yorum Yapıldı

  1. Gerçek medyum hocalar kim

    Merhaba arkadaşlar ben de İstanbul dan yazıyorum. Edis hocamla bundan 4 ay önce beraber çalıştık. 25 yaşındayım ve hala okuyorum. Ama okuduğum okuldan bir türlü mezun olamadım. Derslerimin iyi olmasına rağmen dershanelere gidiyordum etütlere hep daha fazla tekrar üstünden geçiyordum ama hiç bir şeye yaramadı bu çabalarım. Ailem beni şehir dışına okumaya çok zor gönderdiler evimden uzağım mesleğim için okulum için. Bu 6. kez sınava girişim hep heyecandan vesveseden yapamıyorum bildiklerimin hepsini de unutuyordum. En son aileme artık ben gitmicem okumicam dediğimde karşı çıktılar bana buraya kadar zor da olsa geldin emeklerimiz boşa mı gitsin diye. Ailem benim için Medyum araştırmaya başlamış. Çevremizden de aldığımız tavsiyeler üzerine Medyum Edis hocamızla iletişime geçtik. Ve kendisine ulaştığımız da bakım yaptı. Üstümde göz olduğu çevremdeki ve yakın çevrem deki insanların sürekli benimle uğraştığını öğrendim Edis hocamdan. Bunlar için işlemlere başlamak istedim ve bana 2 hafta süre verdi. 2 hafta sonra derslerimde değişimler gördüm gerçekten çok mutlu oldum. Edis hocama gerçekten minnettarım şimdi Edis hocam sayesinde hayalini kurduğum sınava da stres yapmadan girdim çıktım Allah’a binlerce şükür olsun mesleğimi de yakın zamanda elime alacağım. Hepinize her konuda her türlü destek olup en kısa süre de etkili sonucu verecek tek Medyum Edis hocamdır. İyi günler. 0535 891 8597

  2. Güvenilir gerçek medyumlar

    Benim de şöyle bir sorunum var. Eşimle tanıştığımızda hiç bu kadar alkol aldığını falan bilmiyordum. Arada bir alıyorum demişti ve ben evlendikten sonra bırakır diye çok da üstüne gitmek istememiştim ama şimdi o kadar pişmanım ki. Şu an da evliyiz ilk günlerinde bu kadar değildi hani diyorlar ya evlendikten sonra insanlar aynı evin içinde değişiyorlar diye çok doğru söylemişler. Eşim önce eve geç gelmeye başladı geldiğinde de leş gibi alkol kokuyordu. O halde bile bir sürü hakaret işitiyordum eşimden. Bir kaç kez işinden oldu işinden olduğu günlerde benden para istemeye başladı düğünden kalan altınlarımızın hepsini zaten o zıkkımlara vermişti. Kenara koyduğum harçlıklarıma göz dikmişti. En son onları da aldı elimden hepsini o zıkkımlara yatırıyordu eve hiç para bıraktığı yoktu. Param yok dediğim zamanlarda ise dövüyordu. Sürekli içiyordu eve sadece yatmaya geliyordu bana hakaretler küfürler havada uçuyordu zaten. Ailelerimizle konuştum her seferinde boşanın diyorlardı ban ayaptıkları çok zoruma da gitse seviyordum ben eşimi. Ama annemler vücudum da dayak izlerini morlukları görünce hepten delirdiler. Babam beni gelip aldı babamın evinde kalmaya başladım o sıralar eşimle hiç konuşmamıştık. Bir kaç kere aramıştı ama babam çıktı telefonlarına. Ben hem evliliğimi kurtarmak istiyorum hem de eşimin bu illetten kurtulmasını. Uzunca düşündükten sonra medyum araştırmaya başladım. Belki de bu şekilde eşimi ve evliliğimi kurtarabilirdim tek şansım buydu. Araştırma yaparken Medyum Atlas hocamı buldum. Vakit kaybetmeden kendisine ulaşarak bakım yaptırdım. Eşimin bu illetten kurtulup bana yaptıkları için pişman olup geri dönmesini istiyordum aynen öyle de oldu. Atlas hocam bana 2 hafta verdi eşimin bana geri gelmesi için. Çalışmalar sırasında eşim 3 kere daha aradı 2 kere de hem benimle hem de ailemle konuşup beni eve götürmek için gelmişti. Babamla konuştuktan sonra zaten evime dönmeye karar verdim çünkü eşim değişip gelmişti karşıma istediğim insan olmuştu resmen. Eve döndüğümüzde ise eskisi gibi olur diye korkularım vardı halen ama Atlas hocam sayesinde hiçbir korkum kalmadı o alkol denen illetten de uzaklaşmıştı eşim. Artık evimizde küfür hakaret yok eskiye dair bir şey kalmadı daha huzurlu ve mutluyuz. Şimdi Atlas hocam sayesinde evliliğimizin tadını çıkartıyoruz. Çok teşekkürler Atlas hocam. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir