Garantili ve uzman medyum

Garantili ve uzman medyum için yorumlar

Garantili ve uzman medyum olabilmek için kendilerini geliştirmek adına çok uzun zaman boyunca emek veren kişiler bu meslekte istedikleri konuma gelebilmek için çok zorlandıklarını belirtmektedirler. Özellikle manevi ilimler ve aynı zamanda tüm dinler hakkında sahip olunması gereken birçok bilgi olması sebebi ile bu süre tahmin edilenden çok daha uzun olabilmektedir.

Birçok kişi medyumların aslında ne kadar özel ve kadar bilgili kişiler olduklarını bilmemektedirler. Özellikle bu kişilerin sadece kötü amaçlar ile büyüler yapan kişiler olarak bilinmeleri çok ciddi bir hatadır. Sadece sonradan edinilen bilgiler değil aynı zamanda doğuştan gelen yetenekler de bu alanda çok önemlidir. Bu sebeple insanlar medyum olmak istedikleri zaman bunun çok kolay olacağını düşünmemelidirler.

İnsanların her zaman güvendikleri ve aynı zamanda yardım almak istediklerin de kesinlikle şüphe etmedikleri kişiler olabilmek için tüm bilgilere sahip olabilmek kadar aynı zamanda bu bilgileri de her zaman doğru bir şekilde kullanabilmek gerekmektedir.

İnsanların her zaman çalışmak istedikleri ve aynı zamanda çok güvendikleri kişiler olan medyumlar özellikle manevi alanlar da yaptıkları işlemler de sahip oldukları tüm bilgileri tam olarak kullanmalıdırlar.

Aynı zamanda yapacakları riskli işlemler de mutlaka insanları uyarmalı ve kesinlikle tüm işlemleri büyük bir titizlik ile yapmalıdırlar. Bilindiği gibi bu tarz alanlar da yapılan hatalar sadece medyumlar için değil aynı zamanda bu işlemler ile alakaları olan kişiler içinde çok ciddi riskler içerebilmektedir.

Zaten konu hakkında bilgileri olan veya yeteri kadar araştırma yapan kişiler kesinlikle risk almamakta ve her türlü işlem için mutlaka garantili ve uzman medyumlar ile çalışmaya özen göstermektedirler. Bu konuda risk almamak için önemli olan güvenilir bir medyuma en kısa yoldan ulaşmayı bilmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir