ana sayfa / medyumlar / Etkili medyumlar

Etkili medyumlar

Etkili Medyumlar

İnsanlar her zaman etkili medyumlar ile çalışmak isterler ancak bu kişilere nasıl ulaşacaklarını bilmedikleri için sorun yaşayabilirler. Bu gibi durumlar da öncelikle daha önce bu alanda hizmet alan veya medyumlar hakkında bilgileri olan kişilerden gerekli bilgileri almak gerekmektedir.

Doğru seçimler yapmak ve kesinlikle mağdur olmamak için seçtikleri medyumların tüm beklentilerini tam olarak karşılayacak özellikleri olduğundan emin olmaları gereken insanlar kesinlikle adını duymadıkları veya hakkında bilgi bulamadıkları kişilerden uzak durmaya çalışmalıdırlar.

Yüzlerce yıldan bu yana insanların yardımına koşan ve yaptıkları işlemler ile kimi zaman insanlara zarar veren kimi zaman ise insanların mutlu olmalarına yardımcı olan bu kişiler her zaman için insanların yoğun ilgileri ile karşılaşmaktadırlar.

Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılan işlemler hakkında talepler alan medyumlar özellikle kullandıkları teknikler de aldıkları risklerin farkında olmalı ve bu sebeple her adımlarını çok dikkatli bir şekilde atmalıdırlar.

Bir kişinin başarılı bir medyum olabilmesi için diğer mesleklerden çok daha fazla emek vermesi gerekmektedir. Özellikle riskli işlemler hakkında sık sık talep alan medyumlar aynı zamanda bu işlemleri nasıl yapmaları gerektiğini bilmedikleri takdirde kesinlikle işlem yapmamalı ve hiçbir zaman bilinçsiz işlemler yapmamaya çalışmalıdırlar.

Bilindiği gibi birçok medyum kendilerine çok güvendikleri için riskler almakta ve bu işlemlerin sonucunda sadece kendileri değil aynı zamanda yardımcı oldukları kişiler de çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Bu sebeple özellikle ilk defa medyum seçecek olan kişiler kesinlikle çok dikkatli olmalı ve hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde medyum seçmemelidirler. Etkili medyumlar ile çalışmanın her zaman doğru seçim olacağını bilmek ve bu kişilere ulaşmak için gerekli emeği vermek çok önemlidir.

Bir yorum

  1. Gerçek güvenilir medyumlar

    Merhaba ben de sevgilimle şu an evliyim ama o kadar çok zor evlendik ki. Eşim beni nişanlanmadan önce sürekli erteliyordu hep bir bahane buluyordu. Ailelerimiz bile çok zor tanıştılar. Ben kayın validem ile görüştükten sonra eşimde değişmeler olmuştu. Kayın validemin beni istemediğini biliyordum o gün anlamıştım eşimi ara sıra vazgeçirmelere de çalışıyordu. Biz nişanlandık ama hiç gönlü yoktu istemeye istemeye gelin alıyordu. Eşimle nişanlı olmamıza rağmen çok az konuşabiliyorduk. Ev alışverişi için bir kaç kez alışverişe gittik onda bile kayın validem huzur vermiyordu bize. Ne yapmak istesem hayır paramız o kadarına yetmez havalardan uçma gibi cevaplar alıyordum. Oturacağım evin düzenini bile kendisi yapmak istedi ama izin vermedim. Bana her konuda tam bir kaynanalık yapıyordu. Bu durum çekilmez bir aldıkça eşimle tartışmalara giriyorduk sen benim karımsın oda benim annem ne yapayım diye sitem ediyordu oda bana. Ben son çare olarak medyum araştırmaya başladım. Etkili ve kısa sürede sonuç veren işlem olsun istiyordum çünkü kayın validem her geçen gün daha da zıtlaşıyordu benimle. Araştırma yaparken Medyum Edis hocamı buldum. Kendisine ulaşarak çalışmak istediğimi söyledim. Bana önce bakım yaptı. Kayın validemden kurtulmam için uzaklaştırma soğutma büyüsü yapacağını ve 2 hafta süreceğini söyledi. Şimdi çok şükür ki kayın validem haftada sadece 2 kere evime geliyor. Eskisi gibi her şeye burnunu da sokmuyor. Eşimle de aramız daha iyi çünkü dolduran yok. Edis hocam Allah sizden razı olsun. Edis hocam olmasaydı kayın validem de çok çekeceğim vardı. Size de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir