ana sayfa / aşk büyüleri / Canbar aşk büyüsü yapanların yorumları

Canbar aşk büyüsü yapanların yorumları

Canbar Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Canbar aşk büyüsü yapanların yorumlarını okuyan kişiler genellikle olumlu bilgiler edinmekte ve bu işlemlere karşı olan ilgileri de artmaktadır. Çünkü bu işlemler bugün kadar birçok kişini sevdiği insan ile aralarında ki bağları çok daha sıkılaştıran ve aynı zamanda bağlama büyüleri içinde en önemlilerinden biri olan önemli bir işlemdir.

Medyumların yaparken genellikle zorlanmadıkları bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişilerin düşüncelerin de ve davranışların da çok önemli değişimler yaşanabilmektedir. Tüm bağlama büyüleri arasında en önemlilerinden biri olan bu işlemler hakkında genellikle çok fazla bilgileri olmayan insanlar kısa bir araştırma ile gerekli tüm bilgileri bulabilmektedirler.

Bir kağıt veya deri parçasına insanların isimlerini yazan medyumlar daha sonra da bu isimleri bir yuvarlak içine almakta ve kağıtları tıpkı muskalar gibi saklamaktadırlar.

Daha sonra ise okunacak olan özel dualar ile desteklenen bu işlemler ile insanların düşüncelerin de gerekli değişimler kolay bir şekilde yaşanabilmektedir. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olmasına rağmen isminden dolayı birçok kişi bu işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi değillerdir.

Bu sebeple medyumlar kendilerine gelen bağlama büyüsü taleplerini karşılarken genellikle bu işlemleri kullanmakta ve insanlara da konu hakkında gerekli bilgileri vermektedirler. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler çok güçlüdür ve doğal olarak insanların düşüncelerinde de çok önemli değişimler yaşanabilmektedir.

Deneyimli bir medyum için çok kolay olan bu işlemler de yine de sonuçlar düzenli olarak kontrol edilmeli ve takip edilmelidir. Bu sayede ortaya çıkacak olan aksiliklere hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir.

Günümüzde de birçok kişinin denemek için sürekli olarak medyumların kapılarını çaldıkları bu işlemler de öncelikle canbar aşk büyüsü yapanların yorumlarının yer aldığı alanlarda araştırma yapmak daha doğru olacaktır.

Bir yorum

  1. Canbar aşk büyüsü yapan medyum

    Merhaba arkadaşlar ben de daha önce Edis hocama nişanlımı bana bağlaması için işlem yaptırdım ve sonuç aldım. Sizlerle de paylaşmak istedim belki birinize faydam dokunur. Biz sevdiğim adamla nişanlandıktan sonra askere gitmemişti askere gitti. Biz konuşuyoruz yine her şey normal tabi. Daha sonra nişanlım askerden izne geldi. Çok özlemiştik birbirimize buluştuk nişanlımla. İlk buluşmada hiçbir sıkıntımız yoktu. Biraz da uzakta olduğu için ailesinden üzülüyordur diye düşündüm. Nişanlımla bir kaç kez daha görüştük daha sonra askere gitti tekrar yine her şey normaldi askerlik bitene kadar. Ben de içimde hep bir kaybetme korkusuyla yaşıyordum. Nişanlım askerden geldikten sonra bana karşı tavırları bir değişikti soğuktu yani. 3 4 gün sonra nişanlımla buluştuk yemek yiyoruz sürekli telefonu çalıyor sessize alıyor mesajlar geliyor üst üste bende işkillendim sordum kim diye hiç önemsiz diyerek beni geçiştirdi. Hareketleri de tuhaftı zaten anlamıştım bir şeylerin olduğunu. Korktuğum da başıma geldi 1 hafta sonra nişanlım benden bir mesajla ayrıldı gönlünü başkasına kaptırdığını yazıp bitirdi onca şeyi. Ağlamaktan gözlerim şişmişti ne yapacağım diye düşünürken o zaman da Edis hocam ile tanıştım. Edis hocamı araştırdım hakkında bir sürü olumlu yorumlar vardı ve çok dua almıştı bende hala kendisinin duacısıyım. Ne kadar teşekkür etsem az. Edis hocam sayesinde nişanlım 2 hafta sonra bana pişman bir şekilde döndü ve evlenmemize tam 2 gün kaldı. Önce Allah sonra Edis hocam sayesine. Allah razı olsun Edis hocam. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir