Bağlama vefki

Bağlama Vefki Kaç Günde Etki Eder

Vefk işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemler ile birçok farklı konuda amaçlarına kısa zaman içinde ulaşacaklarına inanırlar. Bunun sebebi ise bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjilerin çok güçlü olması ve aynı zamanda fiziki olarak ulaşılması mümkün olmayan sonuçların da kolayca alınabilmesidir. İlk islam toplumlarından doğan ve o günden bugüne süregelen bu işlemler özellikle risk almak istemeyen ve aynı zamanda manevi olarak kendilerini daha rahat hissetmek isteyen kişiler için çok önemli destekçilerdir.

Özellikle bağlama vefki ismi ile yapılan ve insanların sevdikleri kişileri kısa zaman içinde kendilerine bağlamalarını sağlayan güçlü işlemler en sık yapılan vefk işlemlerinden biridir. Bu işlemler doğru yapıldıkları zaman gerçekten de istenen sonuç çok kolay ortaya çıktığı gibi fiziki olarak herhangi bir emek vermekte gerekmemektedir.

Dolayısı ile hocalar bu işlemler hakkında her zaman olduğu gibi günümüzde de sık sık talepler alırlar. Bu işlemler de amaç partnerlerine karşı gerekli yakınlığı göstermeyen kişilerin düşüncelerine etki etmek ve ilerleyen zamanlarda daha ilgili ve daha sıcak kişiler haline gelmelerini sağlamaktır. Ancak bunu yapabilmek sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi kesinlikle bilinçsiz işlemlerin de yapılmaması gerekir. Birçok kişi bu konuda risk alarak vefk işlemlerini kulaktan dolma bilgiler ile tek başlarına yapmayı denemektedirler.

Ancak bu durum kendileri adına olduğu kadar aynı zamanda işlemler ile ilgileri olan kişiler adına da çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu sebeple hocalar bu durumu kesinlikle önermezler. Bağlama vefki yapılacağı zaman çizimlere yerleştirilen sayıların yerleri çok hassas bir şekilde belirlenmeli ve toplamlarının her iki yönde de aynı olması sağlanmalıdır. Bu sayede o vefki taşıyan kişi partnerinin kendisine çok daha yakın davranmasını sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir